(Máximo de 100 caracteres)


Somente para Xiglute | Xiglut - Rede Social | Social Network members,
Clique aqui para logar primeiro.Faça o pedido da sua música no Xiglute via SMS. Envie SMS para 03182880428.

Blog

Bir saatten kısa sürede bir Online Radyo İstasyonu nasıl başlam

 • Şimdi eski tarih gibi görünüyor, ama iki yıl önce internet şekilleniyor zaman bu teklif ne hakkında konuşmak çok oldu, ve vazgeçilmez bir araç haline nasıl. Gez yararına ile artık bu ilk savunucuları hakkında konuşuyorduk görebilirsiniz, ama popüler kullanımı daha önemli bir etkisi olmuştur nerede biz de görebilirsiniz.

  Bazı açılardan internet aslında "vazgeçilmez bir araç" biz hakkında çok şey duydum haline gelmiştir. Ayrıca kitle buluşma yeri, kaçış ve taklit bir dünyada yaşamak için bir yer, oyun oynamak için bir yer ve yer durumu ve herhangi bir bilgi hakkında tartışma ve tüm konular için ortam haline gelmiştir.

  30 + yıl medya usta olarak ben yardım edemem ama internet de büyük medya evlere önce mevcut "ortak millet" için bir ses teklif olduğunu fark edemez. Uzmanlık konuları sayısız Online haber artık tüm dünyada aboneleri binlerce ulaşır. Benzer şekilde yayın medya artık kadar açılmıştır. Hatta bir lisans alabilir yerine ekipman ve bir radyo istasyonu başlatmak için gerekli için kullanılan personel için büyük sermaye harcama, daha gerçekten, aylık akış maliyetleri için gerekli bir bilgisayar ve birkaç dolar olan herkes artık küresel yayın yapabilirsiniz.

  Ham otomasyon sistemleri ilk yayın içine tanıtıldı ilk günlerinden itibaren, teknoloji sürekli ve önemli gelişmeler olmuştur. Bugün nispeten gelişmiş yazılım bu erken sistemleri yapmanın hayal asla şeyler yapar ücretsiz olarak kolayca kullanılabilir.

  Hiç yayın dünyasına parmak daldırma düşündüm varsa o zaman şimdi bunu yapmak için zamanı ve internet herhangi bir radyo kıskandıracak olurdu bu konuda yayın için tüm ihtiyacınız olan araçları ama bir platform sadece verir istasyonu değil yıllar önce olduğunu.

  Bunu yapmak için nasıl

  Eğer oynamak gerekir birkaç ayar vardır, ama bu size yardımcı olmak için Benioku dosyaları vardır. Ayrıca, büyük olasılıkla bu klasördeki tüm şarkıları oynadı sonra oynamaya tekrarlayın ve Winamp otomatik shuffle şarkı ve sadece sırayla oynamak değil olması Rastgele öğesini seçmek için Winamp tercihlerini ayarlamak isteyeceksiniz.

  Bu yöntem son derece iyi çalışıyor olsa da, Zara Radyo gibi ücretsiz bir radyo otomasyon sistemi kullanılarak mevcut gelişmişlik düzeyini uzaktır. Bunlar herhangi bir AM veya FM radyo istasyonu kadar iyi gelebilir bir yayın tarzı biçim üretmek ve yürütmek için yeteneği verir.

  Sana şans diliyorum! Açıkçası internet ne müzik zevkinize ve stil olursa olsun, en azından online radyo istasyonu bir deneyin verecektir orada birisi olacağını kanıtlamıştır.

  To find out more info on please click for source have a look at http://radyodinle.ws/